top of page

Kas lācītim vēderā jeb pēckāzu plānotāja uzdevumi

Updated: Jul 24, 2022

Pēckāzu plānotājā ir 52 aizraujoši uzdevumi 52 nedēļām jeb vienam gadam, bet kas īsti ir "lācītim vēderā"?


Katru nedēļu pārim ir jāizpilda viena no 52 pēckāzu plānotājā iekļautajiem uzdevumiem. Tie ir dažādi - vienkārši, ne tik vienkārši, reizēm varbūt arī diezgan sarežģīti, taču labākais ir tas, ka tie nav jāpilda pēc kārtas. Pāris var pildīt to uzdevumu, kurš uzrunā visvairāk, un nepildīt nemaz, ja uzdevums neuzrunā. Pats galvenais uzdevums ir ļauties piedzīvojumam tā brīža noskaņojumam un emocijām!


Aplūkosim vairākus pēckāzu plānotāja uzdevumu piemērus, lai labāk izprastu, kas īsti ir "lācītim vēderā"!


Vienkāršie uzdevumi: veiksmes laiks


Pārim jādodas uz tuvāko loterijas biļešu pārdošanas vietu. Jāizvēlas loterija, kas katru no pāra uzrunā. Jānopērk tā, jāiztēlojas sapnis, kuru vēlas piepildīt, un jākasa nost! Uzdevuma lapā jāievieto nelaimējušās loterijas biļetes vai laimēta vinnesta izsniegšanas kvīts/is.

Ne tik vienkāršie uzdevumi: krustu šķērsu mīlestība


Pēckāzu plānotājā ir iekļauta it kā pavisam vienkārša, bet nemaz ne tik vienkārša krustvārdu mīkla par un ap mīlestību. Pārim jābūt pietiekami attapīgam un zinošam, lai atrastu 7 pareizas atbildes vertikāli un 7 pareizas atbildes horizontāli.


Varbūt arī diezgan sarežģītie uzdevumi: vēstule


Dažkārt pateiktam vārdam nepiemīt tik liels spēks kā uzrakstītam. Dažkārt noklusēts vārds nezina, kā izlauzties. Dažkārt ir vārdi, kurus vēlamies pateikt, bet tam vienkārši nesanāk laika. Tāpēc pārim ir jāatrod klusa vieta, lai lēni, mierīgi, bez steigas uzrakstītu otram to, ko vienmēr gribējies pateikt, bet nav sanācis. Pēc tam pāris vienojas par vēstuļu nodošanas un atvēršanas laiku.Pēckāzu plānotājs ikvienam pārim palīdzēs baudīt katru kopā pavadīto mirkli, dienu, nedēļu, mēnesi un gadu! Mēs apsolām - tas būt mīlestības pilni, smieklīgi, arī mazliet pikanti un reizēm pat traki. Taču, pats galvenais, pēckāzu plānotājs lielisks veids, kā saglabāt savas atmiņas un atgriezties pie tām jebkurā dzīves brīdī!

115 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page