top of page

Noteikumi

Vispārīga informācija

Paldies, ka apmeklējat mūsu mājaslapu https://www.aftertheweddinggifts.com/ (turpmāk tekstā - mājaslapa). Iegādājoties produktus mūsu mājaslapā Jūs automātiski piekrītat noteikumiem un nosacījumiem, kas aprakstīti zemāk un ir sagatavoti, lai Jums nodrošinātu patīkamu iepirkšanos mūsu mājaslapā! Tāpēc lūdzam rast laiku un ar tiem iepazīties. 

Mājaslapas īpašnieks ir SIA "After the wedding" (turpmāk tekstā - After the wedding), reģ. Nr. 40203359883, juridiskā adrese: Ālandes iela 29, Grobiņa, Dienvidkurzemes novads, LV-3430., e-pasts: info@aftertheweddinggifts.com.

Ja vien nav norādīts citādi, tad VISS mājaslapā ievietotais saturs ir After the wedding īpašums. Visas tiesības aizsargātas. 

Apmaksa

Jūsu ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar Visa, Visa Electron, MasterCard, American Express, ChinaUnionPay, Jcb, Diners, CartesBancaires, Discover un Maestro bankas kartēm. Tiešsaistes maksājumu transakcijas nodrošina globāla maksājumu platforma Stripe. 

 

Ja vēlaties veikt kādas izmaiņas Jūsu pasūtījumā, lūdzam nekavējoties sazināties ar mums pa e-pastu info@aftertheweddinggifts.com vai pa tālruni +371 26486189 | +371 26921568

Visas cenas ir norādīts eiro (EUR) ar iekļautu pievienotās vērtības (PVN) nodokli. 

Lai iegādātos produktus mājaslapā, Jums ir jāaizpilda personīgā un maksāšanai nepieciešamā informācija. Jūsu pirkuma darījuma dati tiek glabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams pirkuma darījuma pabeigšanai. Kad tas ir pabeigts, jūsu pirkuma darījuma informācija tiek dzēsta. 

Visa saziņa starp maksājumu sistēmu un kartes turētāju tiek veikta izmantojot šifru, līdz ar to jūsu personīgā informācija ir konfidenciāla un netiek izpausta nevienai trešajai personai. 

Piegāde

Visi produkti tiek sūtīti no Grobiņas, Latvijā, un var tikt piegādāti jebkurā pasaules valstī. 

Pasūtījums tiek apstrādāts 24 h laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža.

Pasūtījumu piegādes laiks Latvijā uz OMNIVA pakomātiem: 3-4 darba dienas.

Pasūtījumu piegādes laiks ar Ekspress pasta kurjeru: 1-2 darba dienas. 

Pasūtījumu piegādes laiks ārpus Latvijas: 5-14 darba dienas (sūtot caur Latvijas Pastu). 

Piegāde Latvijā uz OMNIVA pakomātiem: 3,50 eur.

Ekspress piegāde Latvijā: 9,99 eur 

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 eur. 

Piegāde ārpus Latvijas: 5,50 eur. 

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 100 eur. 

After the wedding nav atbildīga par izmaksām, kas rodas muitošanas procesa dēļ. 

Atteikuma tiesības un atgriešana

Iegādātās preces var atgriezt 14 dienu laikā uz:

  • SIA After the wedding
    Ālandes iela 29
    Grobiņa, Dienvidkurzemes novads
    LV-3430

  • OMNIVA Grobiņas TOP pakomāts.

 

Ja kopš pirkuma veikšanas ir pagājušas vairāk kā 14 dienas, diemžēl mēs nevaram piedāvāt atmaksu vai apmaiņu. Lai varētu atgriezt preci, tā nedrīkst būt izmantota un tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kā to saņēmāt. Personalizēti produkti netiek atgriezti vai atmaksāti, ja vien precei saņemšanas brīdī nav konstatēts kāds ražošanas vai sūtīšanas procesā radies defekts. 

Lai preci varētu atgriezt vai apmainīt, lūdzam pievienot pirkuma apliecinājumu un bankas maksājuma dokumentus.  Lūdzu ņemiet vērā, ka izdevumus par sūtījuma atgriešanu sedzat Jūs. 

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums! 

Piegāde un atgriešana
Apmaksa un atgriešana
bottom of page